Avrupa Yolundaki Öğrencilerden Fabrikamıza Teknik Gezi

 

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen "Asansör Kazalarının Önlenmesi İçin Avrupa’da Sürdürülebilir Mesleki Eğitim” isimli Avrupa Birliği projesinin yurt içi ayağındaki teknik gezisi fabrikamızda tamamlandı.

Proje, özellikle ülkemizin gündeminde olan asansör kazalarının azaltılmasına yönelik öğrencilerin mesleki bilgi ve becerilerinin artırılması noktasında önem taşıyor. “Aydın Çine Mesleki Teknik Anadolu Lisesi”nin koordinatörlüğünü yaptığı projenin ortaklığını ise “Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” ile “Sakarya Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” yapıyor.

Fabrikamızda yapılan teknik geziye “Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” öğrencileri, “Aydın Çine Mesleki Teknik Anadolu Lisesi” ve “Sakarya Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi”nin proje irtibat kişileri katıldı. Firmamızın tanıtım sunumunu ile başlayan programımız otomatik kapı ve kabin üretim alanımızda teknik gezi ile sona erdi. 

MERİH ailesi olarak değerli öğrencilerimize Avrupa yolunda başarılar dileriz.

Benzer Haberler

  1. Merih Yarışıyor

    20.11.2015

  1. 2016'ya Merhaba

    31.12.2015

  1. Hoş Geldin 2017

    2.01.2017

Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken sizin fikirlerinize değer veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesini hep bir adım yukarıya taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda, hizmet aldığınız noktalar ve ürünlerimizle ilgili değerlendirmelerinize değer veriyoruz. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz. Görüşleriniz hizmet kalitemizi geliştirmekte bize yol gösterecektir.