MERİH’te Bir Staj Dönemi Daha Başarıyla Tamamlandı

 

Ankara Başkent OSB’de yer alan fabrikamızda “Kapı Üretim”, “Kabin Üretim”, “İnsan Kaynakları” ve “Kalite” birimlerimizde tamamlanan bir staj dönemini daha geride bıraktık. Makina, endüstri, imalat, metalürji ve otomotiv mühendislikleri bölümü ile, elektromekanik taşıyıcılar, elektrik teknikerliği ve mekatronik bölümlerinden toplam 20 üniversite öğrencisi ile bir aradaydık. Staj programıyla, akademik müfredatta olmayan fakat iş hayatında karşılaşılacakları ve MERİH’te de uygulamalarını görebilecekleri konularda bilgi paylaşımı ortamı oluşturuldu.

Stajyerlerimiz eğitim içeriklerini kendilerini hazırladığı ve “Alışılmamış İmalat Yöntemleri ve Lazer Teknolojisi”, “Standardizasyon Kuruluşları ve Standartlar”, "“Robot Teknolojileri ve Endüstri 4.0”, “Sanayide CAD/CAM Uygulamaları”, “Kompozit Malzemeler ve Sanayideki Uygulamaları”, “Yalın Üretim Yaklaşımı”, “ERP/MRP Uygulamaları”, “Çalışanlarda Yetkinlik Analizleri” gibi konuları içeren sunumlarını yaparak stajlarını tamamladı.


Tüm stajyerlerimize teşekkür eder, okul ve çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

Benzer Haberler

  1. Merih Yarışıyor

    20.11.2015

  1. 2016'ya Merhaba

    31.12.2015

  1. Hoş Geldin 2017

    2.01.2017

Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken sizin fikirlerinize değer veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesini hep bir adım yukarıya taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda, hizmet aldığınız noktalar ve ürünlerimizle ilgili değerlendirmelerinize değer veriyoruz. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz. Görüşleriniz hizmet kalitemizi geliştirmekte bize yol gösterecektir.