MERİH ASANSÖR, SÜRDÜRÜLEBİLİR YENİLİKÇİ VE İNOVASYON SİSTEMİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ÇALIŞIYOR

 

Asansör sektörünün öncü isimlerinden MERİH Asansör, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Sabancı Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen INOSUIT-İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı’na seçilen sayılı firmalar arasında yerini aldı. MERİH, INOSUİT’e giren ilk asansör firması oldu.

MERİH Asansör, şirketlerin inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi amacını taşıyan INOSUIT’ten, 11 ay süresince belli bir 
yol haritasını takip edecek şekilde mentörlük desteği alacak.

MERİH, Inosuit projesiyle katma değeri yüksek, yenilikçi ürünler, hizmetler ve süreçlerle kanıtlanan bir iş yapış tarzı geliştirmek ve sürdürülebilir rekabeti geliştirmek için inovasyonla çizilen bir yol haritası geliştirecek.

Benzer Haberler

  1. Merih Yarışıyor

    20.11.2015

  1. 2016'ya Merhaba

    31.12.2015

  1. Hoş Geldin 2017

    2.01.2017

Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken sizin fikirlerinize değer veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesini hep bir adım yukarıya taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda, hizmet aldığınız noktalar ve ürünlerimizle ilgili değerlendirmelerinize değer veriyoruz. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz. Görüşleriniz hizmet kalitemizi geliştirmekte bize yol gösterecektir.