19/2 2019

MERİH Asansör Genel Müdür Yardımcısı Emre Köroğlu'nun "Konsept Bir Tasarım ile Otomatik Kapı Sistemlerindeki Mekanik Kayıpların Azaltılması" Başlıklı Makalesi Yayımlandı

Haber Asansörü’nün Ocak-Şubat sayısında MERİH Asansör Genel Müdür Yardımcısı Emre Köroğlu'nun "Konsept Bir Tasarım ile Otomatik Kapı Sistemlerindeki Mekanik Kayıpların Azaltılması" başlıklı makalesi yayımlandı.

4/12 2018

MERİH Asansör Tasarım&Ar-Ge Müdürü Ömer Gürkan Gürbüz'ün "Asansör Kapılarının Periyodik Bakım ve Modernizasyonu" Başlıklı Makalesi Yayımlandı.

MERİH Asansör Tasarım&Ar-Ge Müdürü Ömer Gürkan Gürbüz'ün "Asansör Kapılarının Periyodik Bakım ve Modernizasyonu" başlıklı makalesi Elevator World Middle East'te yayımlandı.

28/11 2018

MERİH Asansör Genel Müdür Yardımcısı Emre Köroğlu'nun "Kapı Operatörlerinin Evrimi" Başlıklı Makalesi Yayımlandı

Elevator World Turkey'in Kasım-Aralık sayısının "Kapılar ve Kapı Operatörleri" konulu özel dosyasında MERİH Asansör Genel Müdür Yardımcısı Emre Köroğlu'nun "Kapı Operatörlerinin Evrimi" başlıklı makalesi yayımlandı. 

9/11 2018

MERİH Asansör Akademi Trt Ana Haberde Yayınlandı!

MERİH Asansör Akademi Trt Ana Haberde Yayınlandı!
Haberin tamamını izlemek için; https://bit.ly/2PQkpcE

25/10 2018

MERİH ASANSÖR AKADEMİ AÇILDI

Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) arasında imzalanan protokol kapsamında, Yenimahalle Şehit Mehmet Şengül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde ASFED’e bağlı MERİH Asansör Sanayi A.Ş. tarafından kurulan MERİH Asansör Akademisin açılışı yapıldı.
Akademi açılışı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürü Halil İbrahim Çetin, Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel...

19/10 2018

MERİH ASANSÖR ‘DEN YANGINA DAYANIKLI CAM PANELLİ KAT KAPISI

Merih Asansör tarafından TS EN 81-58 gerekliliklerine uygun, yangına karşı dayanıklı olarak üretilen B-01 cam panel kat kapı modeli Merih ürün yelpazesinde yerini aldı.
Merih Asansör ‘ün yangına karşı geliştirdiği cam panel kat kapısı modeli belgelendirme testlerini başarı ile tamamladı. Cam panelli kat kapısı tüm dayanıklılık özelliklerinin yanı sıra, kalite ve estetiği bir arada sunmaktadır.
B-01 cam panel kat kapısı EN 81-58 standarttı uygunluğuna ek olarak, EN 81-20 ve EN 81-50 standartlarının gereksinimlerini de karş...

14/9 2018

Bakan Varank MERİH Asansör'de

Temelli'deki Başkent Organize Sanayi Bölgesini (Başkent OSB) ziyaret eden Varank, OSB Başkanı Şadi Türk'ten sanayicilerin taleplerine ilişkin bilgi aldı. Daha sonra asansör alanında yerli üretim yapan bir firmayı gezen Varank, burada çalışanlarla sohbet etti.

İncelemelerinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Varank, sanayicilerin sorunlarını dinlemek ve Bakanlık olarak onlara nasıl yardımcı olabileceklerini belirlemek amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkent OSB'nin, Ankara'nın ve...

12/9 2018

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank firmamız MERİH Asansörü ziyaret etti.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank firmamız MERİH Asansörü ziyaret etti.

3/9 2018

MERİH ASANSÖR, SÜRDÜRÜLEBİLİR YENİLİKÇİ VE İNOVASYON SİSTEMİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ÇALIŞIYOR

Asansör sektörünün öncü isimlerinden MERİH Asansör, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Sabancı Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen INOSUIT-İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı’na seçilen sayılı firmalar arasında yerini aldı. MERİH, INOSUİT’e giren ilk asansör firması oldu.

MERİH Asansör, şirketlerin inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşt...

25/5 2018

Geleneksel Ramazan Buluşması-2018

MERİH ailesi olarak "Geleneksel Ramazan Buluşması"nda bu yıl da yine bir aradaydık...

7/5 2018

Merih Asansör, SAP'ye Geçiş Sürecindeki Deneyimlerini MBIS İle Paylaştı

Merih Asansör Genel Müdür Yardımcısı Rasime Sazak'ın, SAP S/4 Hana'ya geçiş sürecindeki deneyimlerini paylaştığı röportaj Youtube kanalımızda.
Röportajın tamamını izlemek için kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayın!
Röportajın devamı için: https://bit.ly/2HVk2uf

31/3 2018

“Merih Asansör'ün Yüksek Dayanımlı Yeni Ürünü: B-01Anti Vandal ”

Polatlı İstiklal gazetesinde “Merih Asansör'ün Yüksek Dayanımlı Yeni Ürünü: B-01Anti Vandal ” başlıklı haberimiz yer aldı. 

31/3 2018

“SAP’den, Merih Asansör'e Kurumsal Dijital Dönüşüm Ödülü”

Polatlı İstiklal gazetesinde “SAP’den, Merih Asansör’e Kurumsal Dijital Dönüşüm Ödülü” başlıklı haberimiz yer aldı. 

 

20/3 2018

MERİH ASANSÖR ‘ÜN YÜKSEK DAYANIMLI YENİ ÜRÜNÜ: “B-01 ANTİ-VANDAL”

Merih Asansör tarafından TS EN 81-71 Kategori II gerekliliklerine uygun, ileri düzeyde potansiyel tahrip girişimlerine karşı dayanıklı olarak üretilen B-01 Anti-Vandal kapı modelimiz Merih ürün yelpazesinde yerini aldı.

Merih Asansör ‘ün kasıtlı tahribata karşı geliştirdiği B-01 Anti-Vandal kapı modeli spor stadyumları, tren istasyonları, acil servis bölümleri ve sosyal konut alanları gibi tahribata açık alanların kullanımına sunulmaktadır. Belgelendirme testlerini başarı ile tamamlayan B-01 Anti-Vandal, yüks...

8/3 2018

Merih Asansör, SAP S/4 HANA Projesini Başarıyla Hayata Geçirdi

Her zaman daha iyiyi ve ileriye düşünen Merih Asansör, SAP S/4 HANA projesini başarıyla hayata geçirdi. Asansör sektörü içerisinde SAP’ye ilk geçiş sağlayan firmamız, 2018 yılı itibariyle canlı kullanımına başladı.
İş süreçlerini eşzamanlı ve sorunsuz yürütülmesi için SAP sistemini tercih eden firmamız, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir iş birliğiyle karşılamak ve en yüksek katma değeri almalarını sağlama hedefiy...

20/2 2018

“MARKA SADAKATİNİ ETKİLEYEN FAKTÖRLER ARASINDA”

Moment dergisinin "Satış Sonrası Hizmetler" konulu özel dosyasında, Genel Müdürümüz Ahmet Atik’in konuyla ilgili görüşlerini içeren “Marka Sadakatini Etkileyen Faktörler Arasında” başlıklı röportajı yayınlandı.

15/2 2018

AR-GE FAALİYETLERİNİN EN ÖNEMLİ AKTÖRÜ: "İNSAN KAYNAKLARI"

Merih Asansör Genel Müdür Yardımcısı Rasime Sazak’ın “AR-GE  FAALİYETLERİNİN EN ÖNEMLİ AKTÖRÜ: "İNSAN KAYNAKLARI" “ başlıklı yazısı Haber Asansörü dergisinde yer aldı.

31/1 2018

“LIFTECH EXPO’DA YERLİ MALINI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ”

Güçlü Anadolu gazetesinde “LIFTECH EXPO’DA YERLİ MALINI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ” başlıklı haberimiz yer aldı.

11/1 2018

Merih Asansör’den Sanat Eğitimine Destek

Güçlü Anadolu gazetesinde “Merih Asansör’den Sanat Eğitimine Destek” başlıklı haberimiz yer aldı.

1/12 2017

MERİH, eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor.

MERİH Asansör, EN 81 - 20 / 50 standardına uygun olarak üretmiş olduğumuz kabin ve durak kapılarının eğitim toplantısının devamını Güney Doğu Anadolu Bölgesinde Elit Asansör iş birliği ile Şanlıurfa ve Mardin illerimiz de gerçekleştirdik.

Bölgede bulunan Asansör firmalarının katılımıyla, ilgili standarda yönelik geliştirilen ve kabin ile durak kapısı kapsamında güvenliği artıran önemli değişiklikler aktarıldı, firmalardan gelen sorular yanıtlandı.

22/11 2017

MERİH, Eğitimlerine Antalya’dan Başladı

MERİH Asansör , EN 81-20/50 standardına uygun olarak üretmiş olduğu kabin ve durak kapılarının eğitim toplantısının ilkini Antalya’da düzenledi.

Antalya’da bulunan asansör firmalarının katıldığı toplantıda, ilgili standarda yönelik geliştirilen ve kabin ile durak kapısı kapsamında güvenliği artıran önemli değişiklikler aktarıldı, firmalardan gelen sorular yanıtlandı.

21/11 2017

MERİH, Eğitimlerine Antalya’dan Başladı

MERİH Asansör , EN 81-20/50 standardına uygun olarak üretmiş olduğu kabin ve durak kapılarının eğitim toplantısının ilkini Antalya’da düzenledi.

Antalya’da bulunan asansör firmalarının katıldığı toplantıda, ilgili standarda yönelik geliştirilen ve kabin ile durak kapısı kapsamında güvenliği artıran önemli değişiklikler aktarılmış, firmalardan gelen sorular yanıtlanmıştır.

20/11 2017

Hedefimiz Tamamen Yerli ve Milli bir Marka

Sonsöz gazetesinde “Hedefimiz Tamamen Yerli ve Milli bir Marka” başlıklı haberimiz yer aldı.

17/11 2017

Yerli ve Milli Üretim için Çalışıyoruz

Güçlü Anadolu gazetesinde Yerli ve Milli Üretim için Çalışıyoruz” başlıklı haberimiz yer aldı.

15/11 2017

Merih Asansör'den Marka Atağı

Başkent gazetesinde Merih Asansör'den Marka Atağı” başlıklı haberimiz yer aldı.

25/10 2017

METES, Merih ile Sınıyor

Asansör Vizyon dergisinde, “METES, Merih ile Sınıyor” başlıklı haberimiz yer aldı.

11/9 2017

MERİH’te Bir Staj Dönemi Daha Başarıyla Tamamlandı

Ankara Başkent OSB’de yer alan fabrikamızda “Kapı Üretim”, “Kabin Üretim”, “İnsan Kaynakları” ve “Kalite” birimlerimizde tamamlanan bir staj dönemini daha geride bıraktık. Makina, endüstri, imalat, metalürji ve otomotiv mühendislikleri bölümü ile, elektromekanik taşıyıcılar, elektrik teknikerliği ve mekatronik bölümlerinden toplam 20 üniversite öğrencisi ile bir aradaydık. Staj programıyla, akademik müfredatta olmayan fakat iş hayat...

25/8 2017

Ahmet ATİK: “Yerli markalar oluştukça milli gururumuz artacaktır.”

Sektördeki 40 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en büyük kapasiteli otomatik asansör kapısı ve kabin üreticisi olan Merih Asansör, 30 bin metrekarelik fabrikasında üretimini sürdürmekte. Kuruldukları günden bu yana, ülkemize yerli bir marka kazandırmak için çalıştıklarını söyleyen Merih Asansör Genel Müdürü Ahmet Atik, “Bu kadar rekabetin olduğu bir sektörde zoru seçtik ve ülkemizin tek seçeneği ithal firmalar olma...

24/8 2017

Yusuf ATİK: “Kurumsallaşmak ve markalaşmak, bilginin ve yetkinin nesilden nesile aktarılmasıyla oluyor."

Asansör Vizyon dergisinde, Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf ATİK ile 40. yılımız hakkında yapılan röportaj yer aldı.

17/8 2017

Mesleki Yeterlilikler MERİH Marka Ürünlerle Test Ediliyor

ASO 2. ve 3. OSB Mesleki Test ve Sertifikalandırma Merkezi (METES), asansör sektörü mesleki yeterlilik belgesi sınavları ve belgelendirme faaliyetleri yürütülüyor. “Asansör bakım ve onarımcısı” ile “asansör montajcısı” mesleklerindeki yeterlilikler uluslararası standartlar çerçevesinde test ediliyor.

Söz konusu mesleklerdeki yeterlilik sınavlarında sertifika alacak olan adayların uygulamalı sınavları MERİH marka asansör kapısı...

11/7 2017

INTERLIFT 2017

17-20 Ekim tarihleri arasında Augsburg’da düzenlenecek olan “INTERLIFT 2017”de yerimiz hazır!

Siz değerli misafirlerimizi “Hall:3’te 3113 numaralı standımızda ağırlayacağız.

Fuar ile ilgili detaylı bilgi için: www.interlift.de

4/6 2017

Geleneksel Ramazan Buluşması - 2017

MERİH ailesi olarak "Geleneksel Ramazan Buluşması"nda bu yıl da yine bir aradaydık.

25/5 2017

Merih Asansör, satışlarını "MARS Elevator" markasıyla güçlendirecek

Dünya İNŞAAT dergisinde Genel Müdürümüz Ahmet ATİK ile yapılan röportaj yer aldı.

10/5 2017

Gazi Üniversitesi “10. Akademi Kariyer Günleri”ndeydik

Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Dekanlığı ve KARYÖN ortaklığında düzenlenen “10. Akademi Kariyer Günleri”nde gençlerle bir araya geldik.

Öğrencilerin iş hayatını daha yakında tanımalarına yardımcı olan bu organizasyonda standımızı ziyaret eden öğrencilerimize teşekkür eder, okul ve çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

4/5 2017

Karabük Üniversitesi Eskipazar Meslek Yüksekokulundaydık

Karabük Üniversitesi Eskipazar Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle "Üniversite Sanayi İşbirliği Paneli ve Karma Proje Sergisi'17" etkinliğinde bir araya geldik.

Sektörümüze ilgi ve heyecan duyan enerji dolu gençlerimize verimli bir gün geçirdik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, okul ve çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

27/3 2017

AVRASYA ASANSÖR FUARI 2017

Yoğun ama bir o kadar da keyifle geçen bir fuarı daha geride bıraktık.
Bu yıl 3. kez kapılarını açan “AVRASYA ASANSÖR FUARI", 22-25 Mart'ta asansör sektörünü bir araya getirdi.
Bizi fuar boyunca yalnız bırakmayan iş ortaklarımıza, dostlarımıza ve tüm misafirlerimize standımıza gösterdikleri ilgiden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

7/3 2017

Berna ÖKMEN: "TURQUM, firmamıza rekabet avantajı sağlayacak."

Makine İhracatçıları Birliği MOMENT EXPO dergisinde, Genel Müdür Yardımcımız Berna ÖKMEN ile TURQUM belgesi konusunda yapılan röportaj yer aldı.

6/3 2017

Çalışanların Objektifinden "Merih"

Yurt içi ve yurt dışında bilinirliğini her geçen gün artıran ve markasını dünyaya duyuran Merih Asansör, “MARKA” temalı fotoğraf yarışması düzenledi. Yarışmada, çalışanlar “MERİH” markasının yer aldığı en güzel kareyi yakalamak için yarıştı.

Asansör sektöründeki saygın yerine paralel olarak, markanın çalışanlar gözünde nasıl bir etki yarattığını görmeyi amaçlayan MERİH Asansör ...

5/3 2017

Ahmet ATİK: "Avrupa'da bir çok kamu projesinde, MERİH marka ürünler kullanılıyor."

ASANSÖR VİZYON dergisi “Yerli Malı” dosyasında, Genel Müdürümüz Ahmet ATİK ile yerli üretim konusunda yapılan röportaj yer aldı.

 

24/2 2017

Irak'ın Gözde Konut Projesinde MERİH'in Kapı ve Kabinleri Tercih Edildi

Sektörün önde gelen otomatik asansör kapısı ve kabin üreticilerinden MERİH Asansör, güvenilir ve kaliteli asansörleriyle yurt dışı konut projelerinde de adından söz ettiriyor. Aktif olarak 55 ülkeye ihracat yapan MERİH Asansör, dünyanın dört bir yanındaki projelere özel asansörler üretiyor.

MERİH Asansör’ün otomatik asansör kapısı ve kabinleri Irak’ın gözde turistik kasabası Şaklava’nı...

19/2 2017

MERİH, Yeni Ürünlerini “LIFTECH EXPO JEDDAH 2017”de Sergiledi

Türkiye’de olduğu gibi dünyada da asansör sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan MERİH Asansör, 9-12 Şubat’ta Cidde’de düzenlenen “LIFTECH EXPO JEDDAH”da yerini aldı. Bu yıl 4. kez kapılarını açan fuarda MERİH Asansör, yeni ürünlerini misafirlerinin beğenisine sundu.

Türkiye’nin en büyük kapasiteli otomatik asansör kapısı ve kabin üreticisi MERİH As...

14/2 2017

Avrupa Yolundaki Öğrencilerden Fabrikamıza Teknik Gezi

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen "Asansör Kazalarının Önlenmesi İçin Avrupa’da Sürdürülebilir Mesleki Eğitim” isimli Avrupa Birliği projesinin yurt içi ayağındaki teknik gezisi fabrikamızda tamamlandı.

Proje, özellikle ülkemizin gündeminde olan asansör kazalarının azaltılmasına yönelik öğrencilerin mesleki bilgi ve becerilerinin artırılması noktasında önem taşıyor. “Aydın Çine Mesleki Teknik Anadolu...

13/2 2017

LIFTECH EXPO JEDDAH 2017

Yoğun ama bir o kadar da keyifle geçen bir fuarı daha geride bıraktık.

Bu yıl 4. kez kapılarını açan “LIFTECH EXPO JEDDAH 2017”, 9-12 Şubat’ta asansör sektörü Cidde’de bir araya getirdi.

Fuar aracılığıyla, kalite ve estetikle buluşturduğumuz ürünlerimizi misafirlerimizin beğenisine sunduk. Aynı zamanda müşterilerimizle hem iletişim kurmuş ve ilişkilerimizi güçlendirmiş olduk hem de onların beklentilerin...

2/1 2017

Hoş Geldin 2017

Merih ailesi olarak gelenekselleşen yeni yıl kutlamasında yine bir aradaydık. 
Yönetim kurulu üyesi ve genel müdür yardımcımız Berna Ökmen'in açılış konuşmasıyla başlayan programımız "Kıdem Ödülleri" töreni ile devam etti. 20, 15, 10 ve 5 yılını dolduran çalışma arkadaşlarımıza plaketleri ve hediyeleri takdim edildi.
Programın devamında, yakın zamanda düzenlediğimiz "Masa Tenisi Turnuvası" ve Merih temalı "Fotoğraf Yarışması"nın kazananları a&c...

13/12 2016

Şanlıurfa’dan Fabrikamıza Ziyaret

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren çözüm ortağımız Elit Asansör ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan montaj firmalarını 9 Aralık Cuma günü fabrikamızda ağırladık.

Firmamızın tanıtım sunumunu ile başlayan programımız otomatik kapı ve kabin üretim alanımızda teknik gezi ile sona erdi.  

Tüm misafirlerimize ziyaretleri için teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

12/12 2016

İş Güvenliğinde Merih’in Başarısı

Merih Asansör olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü bünyesinde yürütülen “İşyerlerinde Güvenli ve Uygun Kişisel Koruyucu Donanım Kullanımının Teşvik Edilmesine Yönelik Araştırma ve Destek Projesi”nde yer aldık. Ankara’da metal, maden, boya, plastik ve ahşap sektörlerinde faaliyet gösteren 25 firmadan biri olarak projeye, faaliyet alanımız olan metal sektörü alanında destek verdik. 
Proje k...

6/12 2016

Yusuf Atik: "Mühendis sonucu hayal edip, detaylarla ilgilenen kişidir."

Merih Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Atik, 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yaşamın birçok alanında mühendislerin katkısının olduğunun altını çizen Atik şunları dile getirdi:


“Mühendisler, şirketimizdeki halkanın önemli parçalarından biridir. Merih olarak hem mühendis istihdamını hem de mühendislerimizin eğitimini çok önemsiyoruz. Çünkü asansör sektö...

9/11 2016

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel ve İç Tetkikçi Eğitimi

Merih bünyesinde 4-5 Kasım tarihlerinde “TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel ve İç Tetkikçi Eğitimi” düzenlendi.

TSE’den baş denetçi Yaşar EFENDİOĞLU’nun eğitmenliğindeki eğitimde, ilk gün standarttaki yeni kriterler hakkında bilgi verildi.

 

Eğitimin ikinci gününde, iç denetim nasıl yapılacağı aktarıldı, ardından vaka çalışmaları ...

8/11 2016

Merih, TURQUM Ürün Uygunluk Markası'nı Alan İlk Asansör Firması Oldu

Merih Asansör’ün tüm üretim sistemlerinin belli bir yeterlilik ve kalitede olduğu,  Orta Anadolu ihracatçı Birlikleri tarafından onaylandı.

Merih Asansör, OAİB (Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri)’nin yürütmekte olduğu TURQUM projesi kapsamında “TURQUM Ürün Uygunluk Markası”nı almaya hak kazandı. Makine sektöründe etkin bir kalite düzeyini garanti ed...

23/10 2016

"Kalite; Ruh İkizim" Temalı Vaka Çalışmaları Yapıldı

22 Ekim Cumartesi günü İnsan Kaynakları ve Kalite Birimi iş birliğinde hazırlanan “Kalite; Ruh İkizim” temalı kalite eğitimi yapıldı.

İnteraktif katılımın sağlandığı eğitimde, kalite yaklaşımları, ISO evrimi, ISO 9001-14001-18001 standart detayları, kalite çalışmalarımız, risk analizi yapma teknikleri aktarıldı; vaka çalışmaları yapıldı. 

4/10 2016

Trabzon Makine Mühendisleri Odası'ndan Fabrikamıza Ziyaret

Trabzon Makine Mühendisleri Odası ve Trabzon'da faaliyet gösteren asansör firmalarını 4 Ekim Salı günü fabrikamızda ağırladık. 
Otomatik kapı ve kabin üretim alanımızda teknik gezi ile başlayan programımız, firmamızın tanıtım sunumunu ile sona erdi. 
Tüm misafirlerimize ziyaretleri için teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

1/9 2016

Merih Asansör ISO 9001:2015 Kalite Belgesini TÜV'den Alan İlk Firma Oldu

Merih Asansör, kalite yönetim belgelendirme denetiminde başarılı bulunarak “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi” belgesini TÜV’den alan ilk firma oldu.

Merih Asansör, 1998 yılından beri sahip olduğu “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” belgesinin 2015 yılında yeni versiyonunun yayınlanmasıyla eş zamanlı, kendi bünyesinde revizyon çalışmalarına hız verdi. 2015 yılı Aralık ayında başlanan yönetim standartları denetim sürecin...

1/7 2016

Merih Asansör, Otomatik Kapı Üretiminde Robot Sisteme Geçti

Merih Asansör, Almanya’dan getirdiği robotları artık otomatik kapı üretiminde kullanıyor.

13/6 2016

Merih Asansör Geleneksel İftar Yemeği Programı

Ramazan ayı dolayısıyla, düzenlenen iftar programına Merih Asansör personeli ve yakınları katılım gösterdi. İftar yemeği programında, 39 yıldır birlik ve beraberliğin sevinci yaşandı. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yusuf Atik, misafirleriyle tek tek ilgilenerek programın sonunda yapmış olduğu konuşmada; Tüm İslam Alemine ve Merih Ailesine Ramazan ayının hayır ve bereket getirmesini diledi.

 

23/5 2016

TOBB Üniversitesi Kariyer Günleri

23-24 Mayıs TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Kariyer ve Ortak Eğitim programında gençlerle buluştuk.
Geleceğe uzanan yolda, tecrübelerimizi paylaştığımız standımız da bizi ziyaret eden, Peryön İç Anadolu Bölgesi Yön. Kur. Bşk. Sayın Elif Ejdar Özel'e ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

14/5 2016

İzmir Inelex Asansör Fuarı

7-10 Nisan 2016 tarihinde İzmir'de gerçekleşen Inelex Asansör fuarında çözüm ortağımız, Çözüm Asansör ile birlikte biz de yerimizi aldık. Standımıza gelerek bizleri mutlu eden Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri ve müşterileriamizin ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

5/5 2016

Merih Asansör'den Eğitime Destek

Merih Asansör, Güvercinlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Asansör Eğitim ve Test Laboratuvarı kuruyor. 8 asansör içeren, maliyeti 900 bin TL’ye mal olacak proje, inşaata başlamak için Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin onayını bekliyor.

Eğitime desteğiyle öne çıkan firmalarımızdan Merih Asansör, bugünlerde büyük bir eğitim yatırımını hayata geçiriyor. Güvercinlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lises...

25/4 2016

2016 Avrasya Asansör Fuarı

20-23 Nisan 2016 tarihinde İstanbul'da gerçekleşen Avrasya Asansör fuarını ziyaretçilerimizin yoğun katılımı ve ilgisiyle tamamladık.

Çözüm ortaklarımız ile beraber düzenlediğimiz organizasyon da birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik. Ayrıca Fuarın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına gelmesi sebebiyle standımız da ki mutluluğumuz daha da arttı. Ziyaretimize gelen tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

3/3 2016

Doğu Afrika Ülkeleri Ticari Ateşelerini Fabrikamızda Ağırladık

Ülkeleri için, gerekli araştırmaları yapmak üzere Ülkemize gelen Doğu Afrika Ülkeleri Ticari Ataşelerini fabrikamızda ağırladık. Kendilerine üretmiş olduğumuz yerli imalatımız ve gerçekleştirmiş olduğumuz ihracatlarımız hakkında bilgilerimizi aktardık. Değerli ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

31/12 2015

2016'ya Merhaba

Bir yılın daha sonuna geldik. Koskoca bir yılı bitirmemize sayılı saatler kaldı. Geçtiğimiz yılın stresini fabrikamızda düzenlenen organizasyonla, tüm MERİH personelinin katılımıyla gerçekleştirdik. Terfilerin de açıklandığı organizasyonda, uzun yıllardır bizimle beraber olan çalışanlarımıza plaketlerini Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz takdim ettiler. Duygu dolu anların yaşandığı tören, yerini mutluluğa bırakarak sürpriz hediyelerle devam etti. Bu yılda ve bu yolda bizi...

5/12 2015

Merih Personeli Eğitimde Bir Araya Geldi

05.12.2015 tarihinde fabrikamızda iletişim, etkileşim ve uyum konulu eğitim gerçekleştirdik. Coşkulu ve interaktif şekilde gerçekleşen eğitimimiz personelimizin etkin katılımı sonucu renkli sahnelerle tamamlanmıştır. 

27/11 2015

Meslektaşlarımızdan Fabrikamıza Ziyaret

27-28 Kasım 2015 tarihinde İzmir ve Trabzon illerimizden gelen meslektaşlarımız, mühendislerimiz eşliğinde otomatik kapı ve kabin fabrikamızı gezdiler. Meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği program sonrasında hep beraber Ankara'nın tarihi ve kültürel yerlerini gezdik. Kendilerine katılımlarından ötürü teşekkür ederiz.

20/11 2015

Merih Yarışıyor

Fabrikamızda düzenlemiş olduğumuz İSG slogan yarışması yoğun bir katılım ile sonuçlanmıştır. Sloganı seçilen çalışma arkadaşlarımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

24/10 2015

2015 Almanya Asansör Fuarı

13-18 Ekim 2015’de Almanya Augsburg kentinde gerçekleşen Asansör Fuarı’nda, standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık.

3/10 2015

Merih Asansör’den Yeşile Katkı

3  Ekim 2015 tarihinde Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri' nin düzenlemiş olduğu hatıra orman programına ailelerimiz ile beraber katılım sağladık. Daha temiz bir hava, daha yeşil bir dünya için bizlerde üzerimize düşeni yaptık. Ağaç yaşken eğilir sözünden esinlenerek, çocuklarımıza ağaç sevgisini aşılamak için Merih Asansör fidanını hep beraber diktik.

3/8 2015

TSE Başkanı Sayın Sebahittin Korkmaz'dan Fabrikamıza Ziyaret

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Başkanı Sayın Sebahittin Korkmaz, TSE Genel Sekreter Teknik Yardımcısı Sayın Aykut Kırbaş ve TSE Endüstriyel Ekipman Müdürü Sayın Oktay Akman fabrikamıza gelerek Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yusuf Atik Beyi makamında ziyaret ettiler.

7/7 2015

Genel Müdürümüz Ahmet Atik'in Business Channel Röportajı

Merih Asansör Genel Müdürü Ahmet Atik, Business Channel ile yapmış olduğu röportajda sektöre dair bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

16/6 2015

2015 Moskova Asansor Fuarı

09-11 Haziran 2015 tarihinde Rusya Moskova'da gerçekleşen Asansör Fuarında, standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık.

24/5 2015

Dubai Elevators & Access Control Fuarı

18 - 20 Mayıs 2015 tarihinde Dubai’de gerçekleşen Elevators & Access Control fuarında, standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık.
 

22/5 2015

Merih Asansör, Eğitim Turuna Şanlıurfa'dan Start Verdi

Merih Asansör, çözüm ortağı Elit Asansör ile birlikte Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni kapsayan “Asansör Yönetmeliği ve Otomatik Kapı, Kabin Montajı” konulu bir eğitim organizasyonu gerçekleştirdi.

Merih Asansör, 16 Mayıs 2015 tarihinde çözüm ortağı Elit Asansör ile birlikte Şanlıurfa’da bir eğitim organizasyonu gerçekleştirdi. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni kapsayan eğitim program...

20/5 2015

Çözüm Ortağımız Elit Asansör ile Eğitim Programımız

16 Mayıs 2015 tarihinde Çözüm Ortağımız Elit asansör ile birlikte Güney Doğu Anadolu Bölgesini kapsayan eğitim programımızda ürünlerimiz, iş sağlığı ve güvenliği  ve yenilenen yönetmelikler ile ilgili bilgilendirme yaptık. Eğitim sonrasında meslektaşlarımızın olumlu görüşlerini aldık. Meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği program sonrasında, misafirlerimizi sıra gecesi eşliğinde Şanlıurfa’nın eşsiz yöresel tatlarıyla ağırladık.  

13/5 2015

Tüm Dünyanın Merih Asansör'ü Tanımasını İstiyoruz

Yusuf Bey, Merih Asansör’ ü artık Türkiye’nin yanı sıra asansör sektöründe dünyada tanımayan kalmadı. Bir kez de sizin ağzınızdan Merih Asansör’ ü kısaca tanıyabilir miyiz?

Firmamız, 1977 yılında asansör bakım ve montaj firması olarak kuruldu. Geçmişten kazandığımız tecrübeler ile otomatik asansör kapı imalatı ve kabin üretmeye başladık. 200’ü aşkın çalışanımızla ve kullandığımız son teknolojik ...

17/4 2015

pr EN 81-20 Yeni Asansör Yapım ve Montaj Standardı Eğitimi

Merih Asansör olarak; EN 81-20 ve 50 standartlarının tanımı, EN 81-20 standardının içeriğini ve getirdiği yenilikleri konu alan bir eğitim gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

17/3 2015

En Yüksek Kalitede Ürünü Müşterilerimize Sunuyoruz

Asansör kullandığımız her alanda güvenlik de olmazsa olmazlardan biri.. Peki asansörlerin güvenliğinden nasıl emin olmalıyız, verilen hizmetin ve kullanılan ürünün güvenliği için ne gibi çalışmalar dikkat edilmelidir?

Dünyanın en güvenilir taşıma aracı asansördür. Ama güvenilirlik konusunda dikkat etmemiz gereken hususlar mevcuttur. Sektörde maalesef asansör konusunda eğitim yetersiz kalmakta. Bunun yanında pi...

27/11 2014

Merih Asansör'den Personel Eğitimi

Merih Asansör personelinin verimli çalışması, taşıdığı niteliklerin yaptığı veya yapacağı işe uymasına büyük önem vermektedir. Bu nedenle İnsan Kaynakları bölümü periyodik olarak personele eğitim vermektedir. Son olarak İLETİŞİM ve KURUMSAL KİMLİK eğitimleri verilmiştir

30/9 2014

2014 Avrasya Asansör Fuarı

Merih Asansör olarak çok verimli ve güzel bir fuar geçirerek, standımızda ziyaretçilerimizle buluşup markamızı en iyi şekilde temsil ettik.

5/2 2014

Asansör Montajıyla Başladı 37 Ülkeye İhracat Yapıyor

Merih Asansör, bir zamanlar tamamı ithal edilen otomatik kapıyı Türkiye’de üretebilen bir şirket haline geldi. Merih Asansör bugün 37 ülkeye ihracat yapıyor.

Sektöre 1977 yılında montaj ve bakım firması olarak adım atan Merih Asansör, Türkiye’nin ilk otomatik asansör kapısı üreten firmalarından biri oldu ve ihracata ağırlık vererek hızla büyüdü. Merih Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Atik, Türkiye&...

4/1 2014

Dünyanın Melek Yüzleri

Merih Asansör'den down sendromlu çocuklara destek...

 

24/11 2013

Farklı İhtiyaçlara Farklı Ürünler Sunuyoruz

Merih Asansör Yönetim Kurulu üyesi Berna Ökmen'in INTERLIFT 2013 fuarıyla ilgili açıklamaları...

24/2 2013

2013 INTERLIFT Fuarı

Merih Asansör olarak çok verimli ve güzel bir fuar geçirerek, standımızda ziyaretçilerimizle buluşup markamızı en iyi şekilde temsil ettik.

24/1 2013

13. Uluslararası Asansör Fuarı - Asansör İstanbul 2013

13. Uluslararası Asansör Fuarı - Asansör İstanbul 2013
Hall: 7
Stand No: F4

Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken sizin fikirlerinize değer veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesini hep bir adım yukarıya taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda, hizmet aldığınız noktalar ve ürünlerimizle ilgili değerlendirmelerinize değer veriyoruz. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz. Görüşleriniz hizmet kalitemizi geliştirmekte bize yol gösterecektir.

ŞİRKET PROFİLİ

1977 yılında asansör montaj ve bakım firması olarak kurulan Merih Asansör, 41 yıllık tecrübesi ile otomatik asansör kapısı imalatıyla asansör sektörüne hizmet etmektedir. ...

Devamını Oku

En Son Haberler

BİZE ULAŞIN

MERİH ASANSÖR

  • Başkent Organize Sanayi Bölgesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:8 Temelli - Ankara / TÜRKİYE
  • T: +90 (312) 640 15 60/66
  • info@merihasansor.com